• Moda

Moda jest istotnym elementem kreowania własnego wizerunku w Second Life. Podobnie jak w realu, w tym świecie także liczy się pierwsze wrażenie, czyli wygląd twojego awatara. To on jest tu twoją wizytówką. Wirtualni projektanci płynnie więc nadążają za światowymi trendami, a tutejsze fashionistki prześcigają się na swoich blogach w pomysłach na najlepsze stylizacje. Second Life to bowiem doskonałe miejsce na to, żeby przekuć gust i wyczucie stylu na dodatkowe pieniądze. Poczytny blog modowy wygeneruje przecież dochód z reklam, a jeśli pokusisz się o stworzenie własnej kolekcji, najpewniej nie będziesz się musieć więcej martwić o to, z czego opłacić swoje realne rachunki.
Na wirtualny shopping zapraszają między innymi Celoe and Mon Tissu, Emery, Le.Look! czy polskie !gO!, [glow] Studio, Dressing Room, Wertina i Frozen
Po blogową inspirację warto zajrzeć choćby do Linkaʼs Fashion, 2 Świata, [glow] Studio Designs albo So Many Styles. Dla nowych użytkowników interesujące może też być Freebiesowo, strona śledząca wyprzedaże i cenowe okazje.
Po zakupy warto też wybrać się Second Life Marketplace, portalu działającego podobnie do Allegro.


Pełna lista miejsc związanych z modą


View My Stats

Brak komentarzy:

Masz pytanie? To zapytaj!