• Sex

Podobnie jak w "realu", seks jest jednym z ważniejszych elementów życia  mieszkańców Second Life. Przemysł erotyczny stanowi niemal najlepiej rozwijającą się gałąź ekonomii, a kluby pełne są seksowych postaci wyglądających jak ucieleśnienie marzeń ich twórców. 

Całkowita anonimowość pozwala na odrzucenie ograniczeń i spełnienie swoich ukrytych marzeń. Możesz uprawiać miłość z ukochaną na bezludnej wyspie pod palmami, wcielić się w postać o odmiennej niż twoja płci, możesz poznać tajniki BDSM, kupić niewolnicę na targu albo stać się przystojnym wampirem. Co najważniejsze, całkowicie bezpiecznie i bez realnych konsekwencji. 

Jeśli masz ochotę, to możesz skorzystać z usług pań i panów lekkich obyczajów. Za niewielką opłatą uprzyjemnią ci czas stripteasem, dadzą się zaprosić do pokoju hotelowego, gdzie wspólnie weźmiecie udział w erotycznym RPGu, posłuchasz ich namiętnych szeptów do mikrofonu, a nawet – za nieco większą opłatą, zobaczysz ich realne ciała na video czacie. 

Wszystko w twoich rękach!View My Stats

1 komentarz:

  1. Powiem wam jak jest... 1 dzien uczysz sie chodzic... 2 dzien... uczysz sie pisac... a od 3 dnia do ost.. uprawiasz SEX :D by MUFLI Harvy :D pozdro..

    OdpowiedzUsuń